بهترين جراح زيبايی سينه در تهران چه کسی است ؟

سینه یکی از المان هایی است که بر زیبایی ظاهری بانوان بسیار تاثیرگذار است. برخی از بانوان از اندازه سینه های خود راضی نیستند و همین عدم رضایت باعث از بین رفتن اعتماد به نفس در آنها شده است. جراحی زیبایی سینه به روش های مختلفی انجام می گیرد. البته قبل از روش های جراحی مهم ترین مسئله انتخاب بهترين جراح زيبايی سينه در تهران می باشد. انتخاب بهترين جراح زيبايی سينه موجب می شود عوارض جراحی تا حد چشمگیری کاهش یابد. جراحی سینه توسط متخصص زیبایی سینه انجام می شود تا ایرادات ظاهری و ساختاری بانوان را رفع کند.

بهترين جراح زيبايي سينه در تهران

بهترین جراح زیبایی سینه در تهران

برای عمل های زیبایی باید به افراد متخصص مراجعه کنند. هر جراحی بعد از گذراندن ۷ سال پزشکی عمومی و پس از گذراندن دوره تخصصی ۴ ساله را طی می کند تا جراح عمومی شود. جراح عمومی بعد از گذراندن یک دوره فوق تخصص خود را دریافت می کند. جراح با گذراندن ۵ سال دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی را طی می‌کند، برای انجام انواع عمل‌های زیبایی صورت و بدن، از جمله جراحی سینه، آموزش می‌بیند. برای انجام جراحی‌های تغییر فرم و اندازه سینه به پزشکی مراجعه کنید که در زمینه جراحی‌های سینه بیشترین تخصص و دانش را دارد.

بهترین دکتر جراح سینه باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

تحصیلات : برای انجام انواع عمل های جراحی زیبایی سینه فرد باید به فوق تخصص جراحی پلاستیک زیبایی مراجعه کند. مراجعه به افراد جراح غیرمتخصص و یا مراکز درمانی غیرمعتبر ریسک عوارض جراحی را افزایش می دهد و باعث می شود فرد به نتیجه دلخواه خود نرسد. جراحانی که در دانشگاه های مطرح و معتبر تحصیل کرده اند بهترین گزینه هستند.

مهارت و تجربه : انجام جراحی های زیاد و به اشتراک گذاشتن عکس، فیلم و ویدیو لایو و زنده از جراحی از نشانه های بهترین جراح سینه است. به اشتراک گذاشتن عکس و فیلم و غیره در ارتباط با روند جراحی (قبل و بعد از جراحی) نشان دهنده مهارت و اعتمادبه نفس فرد می باشد. بررسی نتایج هر عملی جراحی زیبایی باید به اصول زیبایی شناسی و هارمونی هر بیمار، خواست ذهنی و انتظار هر فرد از عمل خود و دیگر شرایط نیز باید توجه کرد.

مکان، شیوه و تیم جراحی : از نشانه های بهترين جراح زيبايی سينه در تهران داشتن کلینیک تخصصی و مجهز برای جراحی است. بهترین جراح سینه باید به طور تخصصی در زمینه هایی مانند لیفت، پیکرتراشی و پروتز فعالیت دارد. اما علاوه بر داشتن یک کلینیک مجهز، داشتن کادر مشاوره و درمانی کلینیک نیز بسیار اهمیت دارد. جراحی‌های زیبایی سینه توسط متخصص جراحی سینه انجام می گیرد. انتخاب بین این جراحان نیز کار ساده ای نیست. بدون شک تمامی بیماران به دنبال بهترین دکتر جراح سینه هستند تا نتایج جراحی ‌شان به بهترین شکل انجام بگیرد. بهترین جراح سینه باید دارای ویژگی های از قبیل : همچون مشاوره‌های دقیق و در صورت نیاز چند جلسه‌ای، متانت در برابر سؤالات متعدد بیمار، نمونه کارهای متعدد و موفق و … .

در انتها بهترین جراح سینه با دانش بالای خود گزینه های مناسبی برای هر جراحی زیبایی را با دقت انتخاب می کند. افرادی که تصمیم به بارداری یا اضافه آنها بیش از ۳۰ درصد است، گزینه های مناسبی برای جراحی سینه نیستند.

اخلاق حرفه ای : داشتن اخلاق حرفه ای و برخورد مناسب با بیماران بسیار اهمیت دارد. در جلسه مشاوره جراح باید به تمامی صحبت‌های شما گوش بدهد و نقطه نظرات شما را بشنود. بهترین جراح به دنبال تعیین وقت جراحی برای تمامی بیماران خود نیست، بلکه فقط آن دسته از بیمارانی که واقعا به این جراحی نیاز دارند را انتخاب می‌کند.

بیمارستان، کلینیک، مطب و تجهیزات : انتخاب محل انجام جراحی عموما توسط پزشک تعیین می شود. بیمارستان و یا کلینیکی با سطح امکانات پایین و یا تجهیزات قدیمی، نتیجه خوبی را نمی تواند حاصل کند. تجهیزات استفاده شده توسط پزشک باید از جدیدترین و بروزترین نوع خود باشد.

انواع جراحی زیبایی سینه

انواع جراحی زیبایی سینه

کوچک کردن سینه : سینه‌های بسیار بزرگ باعث عرق سوز شدن در قسمت زیر سینه ها، گردن و کمردرد در بانوان شوند. در جراحی کوچک کردن سینه، بافت اضافه سینه برداشته و هاله سینه به قسمت‌های بالاتر انتقال داده می‌شود. در جراحی لیفت سینه، از بافت سینه کم نشده و اندازه سینه‌ ها تغییری نخواهد کرد. در جراحی کوچک کردن سینه، جراح بیمار را از مشکلات کمردرد و … رها می‌کند، می‌تواند فرم زیبا و دلخواهی را نیز برای سینه‌های بیمار مراجعه کننده ایجاد کند.

بزرگ کردن سینه : در این نوع از جراحی بزرگ کردن سینه ، متخصص جراحی سینه، پروتز سینه از جنس سالین و یا سیلیکون در سینه‌ها قرار میگیرد. بهترین دکتر جراح سینه می‌تواند در الگوی برش نیز تغییراتی انجام داده تا کمترین میزان زخم در بدن بیمار معلوم باشد. در این جراحی، پروتزها به وسیله شیارهای بسیار کوچک زیر سینه، در بدن بیمار قرار خواهند گرفت.

لیفت سینه ، ماستوپکسی ( بالا کشیدن سینه بدون تغییر در بافت آن ): در این جراحی سایز سینه‌ها تغییری نخواهد کرد و صرفاً سینه‌هایی که براثر مواردی همچون بارداری، افزایش سن، شیردادن به نوزاد و … تغییر شکل داده‌ و از حالت طبیعی خود خارج شده‌اند، می‌توانند با انجام این جراحی ظاهر اولیه سینه ‌های خود را بازیابی کنند. ماستوپکسی به سه روش انجام می گیرد:

  • برش حلقوی که تنها دور هاله سینه برش خواهد خورد. این برش برای بانوانی است که کمترین تغییر را در شکل سینه خود داشته‌ اند انجام می گیرد.
  • برش سوراخ کلید که دور هاله سینه تا پایین سینه برش خورده و برای بانوانی است که سینه‌های آن‌ها تا حد متوسطی تغییر شکل داده انجام می گیرد.
  • برش لنگر شکل یا به شکل T معکوس ( که برای بانوانی است که سینه آن‌ها تا حد بسیار زیادی تغییر شکل داده و از حالت اولیه خود خارج شده است.)

در روش ماستکتومی یا لیفت سینه بعد از انتخاب نوع برش، متخصص هاله سینه را به قسمت‌های بالاتر منتقل می‌کند و حتی می‌تواند سایز هاله را نیز تغییر دهد. سایز و اندازه سینه‌ها در این جراحی تغییری نکرده و تنها شکل آن عوض خواهد شد.

تزریق ژل یا چربی در سینه‌ ها

بازسازی سینه

بازسازی سینه بیماران مبتلا به سرطان

ترمیم پروتزهای قرار گرفته شده

برداشت پروتزهای کاشته شده

حرف آخر

هریک از جراحی ها با تکنیک و روش مخصوص به خود را دارند و نتایج متفاوتی به همراه خواهد داشت. بهترين جراح زيبايی سينه می تواند به خوش فرم شدن سینه های شما کمک خواهد کرد. قبل از جراحی و در جلسه مشاوره با متخصص جراحی سینه، انتظارات خود را از نتیجه جراحی دارید را باید با جراح در میان بگذارید تا متخصص زیبایی سینه بتواند بهترین تصمیم را بر اساس انتظارات شما بگیرد.

پاسخ

Call Now Button