جراحی زیبایی پلک

راه های ارتباطی با دکتر رضا وقردوست

آدرس مطب : تهران – ونک – چهار راه جهان کودک – نبش جردن – کوچه صانعی – پلاک ۱ ساختمان پزشکان نور – طبقه ۳ واحد ۱۱

پیج اینستاگرام  دکتر رضا وقردوست

آشنایی با انواع بینی و تفاوت آنها با یکدیگر

۱ آشنایی با انواع فرم بینی و تفاوت آنها با یکدیگر + شخصیت … اطلاعات بیشتر

همه چیز درباره آناتومی بینی و عملکرد آن

اطلاعات جامع درباره آناتومی بینی و عملکرد آن ساختار کنونی بینی انسان یا

آشنایی جراحی پلک و انواع آن از جمله : جراحی پلک  بالا و پایین ، بلفاروپلاستی با لیزر و نحوه عمل افتادگی پلک  + قیمت این نوع جراحی زیبایی صورت

عمل جراحی پلک (که به آن لیفت چشم یا بلفاروپلاستی نیز گفته می شود) باعث کاهش قسمت تحتانی پلک و برداشتن پوست اضافی از پلک های فوقانی می‌شود.

به این نکته توجه کنید که این روش تنها برای زیبایی استفاده نمی‌شود. لیفت چشم را می‌توان برای برخی اهداف درمانی نیز استفاده کرد. به‌عنوان‌مثال در افراد مسن با اصلاح افتادگی پلک‌ها می‌توان دید را بهتر کرد. به‌طورکلی لیفت چشم دارای انواع مختلفی است که لیفت زیر چشم، دور چشم، گوشه چشم، گودی زیر چشم، افتادگی چشم و اطراف چشم از انواع لیفت چشم هستند.

 

جراحی پلک

پیری و تاثیر آن در افتادگی پلک

با افزایش سن، پوست به تدریج خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد. عدم کشش به علاوه کشش مداوم باعث جمع شدن بیش از حد پوست روی پلکهای فوقانی و تحتانی می شود.

پوست اضافی روی پلک پایین ممکن است باعث ایجاد چروک پشت چشم و به وجود آمدن برخی برآمدگی شود. همچنین پوست اضافی بر روی پلک های فوقانی نیز میتواند باعث آویزان شدن پلک شود و شکل ضاهری فرد را دچار مشکل کرده و در نهایت از اعتماد بنفس فرد بکاهد.

چه کسی کاندیدای خوبی برای جراحی پلک است؟

بهترین کاندید برای لیفت چشم و جراحی بلفاروپلاستی افرادی هستند که از نظر سلامتی مشکل خاصی نداشته و دارای انتظارات واقع بینانه‌ای نیز باشند. بهتر است سن افرادی که میخواند این روش را انتخاب کننده بیش از ۳۵ سال باشد، اما اگر افتادگی پلک در خانواده شما به شکل ارثی وجود داشته باشد، ممکن است تصمیم بگیرید که جراحی را زودتر از این سن انجام دهید که بهتر است این تصمیم بعد از مشورت با پزشک باشد.

جراحی پلک می‌تواند ظاهر شما را تقویت کرده و به ایجاد اعتماد به نفس در شما کمک کند. با این وجود، ممکن است به ظاهر ایده آل شما منجر نشود یا ساختار صورت شما تغییر مورد نظر را نکند به همین علت بهتر است قبل از تصمیم گیری برای جراحی، در مورد اهداف خود فکر کنید و در مورد آنها با جراح خود صحبت کنید و پس از انجام مشورت لازم عمل را انجام دهید.

 

آیا نتایج جراحی پلک دائمی خواهد بود؟

جراحی پلک بالا ماندگاری  بین  پنج تا هفت سال ماندگاری دارد. ولی به شکل کلی به دلیل وجود روند تغییرات بعد از جراحی و با گذشت زمان ممکن است به حالت اولیه باز گردد و فرد نیاز دوباره‌‌ای به انجام این عمل داشته باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    چت را باز کنید
    1
    میتونم کمکتون کنم؟
    سلام میتونم کمکتون کنم؟