جراحی بینی

راه های ارتباطی با دکتر رضا وقردوست

شماره تماس مستقم دکتر : ۰۹۱۲۰۹۲۹۱۹۵

آدرس مطب : تهران – ونک – چهار راه جهان کودک – نبش جردن – کوچه صانعی – پلاک ۱ ساختمان پزشکان نور – طبقه ۳ واحد ۱۱

پیج اینستاگرام  دکتر رضا وقردوست

آشنایی با انواع بینی و تفاوت آنها با یکدیگر

۱ آشنایی با انواع فرم بینی و تفاوت آنها با یکدیگر + شخصیت … اطلاعات بیشتر

همه چیز درباره آناتومی بینی و عملکرد آن

اطلاعات جامع درباره آناتومی بینی و عملکرد آن ساختار کنونی بینی انسان یا

مهم ترین اطلاعات درباره جراحی بینی یا رینوپلاستی + هزینه ها و نمونه کارها

 

مطمئنا هر فردی دوست دارد که زیبایی ظاهری خود در شکلی بی نقص باشد و همچنین به اعتماد بنفس فرد نیز کمک شایانی می‌کند، به همین علت افراد دست به انجام عمل‌های زیبایی می‌زنند که با پیشرفت علم پزشکی روز به روز بر تعداد و همچنین را‌های انجام عمل زیبایی افزوده می‌شود. عمل بینی یکی از پرطرفدارترین عمل‌های زیبایی در کل جهان محسوب می‌شود که در بین بسیاری از افراد، به خصوص در بین جوانان بسیار شایع شده و برای زیبایی بیشتر صورت خود به این جراحی تن می‌دهند. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی روش‌ها و شیوه‌های بسیاری برای انجام عمل جراحی بینی به وجود آمده است که می‌توانید از این روش‌ها بهره گیرید و به نتیجه دلخواه خود برسید. البته باید در انتخاب پزشک خود دقت لازم را داشته باشید تا از نتیجه‌ی عمل رضایت کامل را داشته باشید.

 

عمل بینی چیست ؟

مطمئنا یکی از اصلی‌ترین اجزای صورت که در زیبایی فرد تاثیر چشمگیر و زیادی دارد به دلیل اینگه در مرکز صورت و توجه واقع شده بینی است که البته این زیبایی بینی از نظر هر یک از افراد متفاوت است. عمده ایراداتی که موجب می‌شود افراد مشتاق رینوپلاستی شوند مشکلاتی از قبیل انحراف بینی، گوشتی بودن بینی، داشتن قوز و همچنین بینی بزرگ بوده که با انجام عمل بینی این مشکلات قابلیت رفع شدن دارند.

 

عمل بینی

مزایای انجام عمل بینی

عمل بینی برای زیباتر شدن چهره انجام می‌شود و با انتخاب پزشک با تجربه و متخصص می‌تواند مزایای زیر را برای شما به دنبال داشته باشد:

 • عمل بینی موجب تغییر سایز در بینی می‌شود.
 • در عمل بینی می‌توانید قوز بینی خود را از بین ببرید.
 • می‌توانید با انجام عمل بینی سایز سوراخ‌های بینی را تنظیم کنید.
 • با انجام عمل بینی، بینی گوشتی و استخوانی خود را اصلاح کنید.
 • باعث برطرف شدن پولیپ و انحراف در بینی می‌شود.

 

عوارض عمل بینی

عوارض انجام عمل بینی می‌تواند کوتاه مدت و همچنین برای مدتی طولانی باشد و این مسئله بستگی به انتخاب پزشک و همچنین مراقبت‌های بعد از انجام عمل بینی دارد. که در برخی موارد ممکن است که فرد به عمل مجدد بینی نیاز پیدا کند.

چند نمونه از عوارض طولانی مدت عمل بینی را در ادامه با هم مرور خواهیم کرد:

 • کج شدن و مشکلات تنفسی در بینی
 • تغییر رنگ دادن پوست بینی
 • بی حس شدن بینی
 • جای زخم در اطراف بینی

 

سن مناسب برای انجام عمل بینی

به طور کلی بر اساس رشد استخوان‌های بدن به طور معمول پسران در سن ۱۷ سالگی و همچنین دختران در سن ۱۵ سالگی می‌توانند عمل بینی را انجام دهند و محدودیت سنی خاصی را در پی ندارد.

 

انواع عمل بینی

بر اساس نوع بینی شما، میتوان برای انجام عمل بینی از روش‌های متفاوتی استفاده کرد. به طور کلی عمل بینی از چهارنوع تشکیل شده است و بر اساس نوع بینی باید پزشک متخصص هرکدام از آن‌ها را مورد استفاده قرار دهد تا بیمار بهترین نتایجه را از انجام این عمل کسب کند.

 

عمل بینی استخوانی

بینی استخوانی به همان شکل که از نامش پیداست، دارای شکلی استخوانی و غضروفی است و همچنین استخوان این نوع بینی بسیار محکم بوده و دارای پوستی نازک نیز است. همچنین به طور معمول در این مدل بینی قوز نیز مشاهده می‌شود.

نازک بودن پوست در بینی‌های استخوانی موجب می‌شود تا در زمان انجام عمل جراح، جراحی آسان‌تری را در پیش داشته باشد.

 

عمل بینی گوشتی

بینی‌های گوشتی بیشتر به دلیل داشتن غضروف‌های ضعیف و همچنین جاذبه به سمت پایین متمایل می‌شوند و هچنین به طور معمول بزگتر از انواع دیگر بینی هستند. همچنین به همین علت باید جراح بینی تخصص کافی برای انجام این عمل را داشته باشد و همچنین خود شما باید مراقبت‌های بعد از عمل را به دقت انجام دهید تا از نتیجه‌ی عمل رضاتمندی حداکثری را داشته باشید.

 

عمل بینی فانتزی

عمل بینی فانتزی یا عروسکی بیشتر در بین خانم‌ها و افرادی که از سن کمتری برخوردارند داراری محبوبیت زیادی است و به انجام آن دست می‌زنند. در این مدل از جراحی بینی تا حد زیادی کوجک شده و در زاویه نیم رخ نیز قوس و انحنای زیادی دارد. همچنین افرادی که دارای بینی گوشتی و پوستی زخیم دارند بهتر است که از این روش استفاده نکنند. البته باید این اقدام و نظر نهایی با مشورت پزشک متخصص انجام گیرد.

 

عمل بینی طبیعی

در سال‌های اخیر عمل بینی طبیعی یا نچرال محبوبیت زیادی ار در بین کسانی که می‌خواهند عمل بینی را انجام می‌دهند دست پیدا کرده است. در این مدل عمل جراح به رفع نقص‌های بینی دست می‌زند تا نقص‌های ظاهری، تنفسی و همچنین فرم بینی در حالت طبیعی خود باشد. به طور کلی این مدل از جراحی اگر توسط پزشک مجرب انجام گیرد نتیجه‌ی بسیار خوبی را برای بیمار به همراه خواهد داشت.

 

هزینه انجام عمل بینی

هزینه‌ی انجام عمل بینی به شرایط و فرم بینی و همچنین خود پزشک متخصص بستگی دارد. البته به این مسئله توجه کنید که به خاطر مبلغی پایین‌تر بهتر است که از پزشکان کم تجربه بهره برید زیرا در صورت نداشتن رضایت و نرسیدن به بینی دلخواه خود ممکن است که اعتماد بنفس خود را از دست بدهید و همچنین مشکلات گوناگون زیادی را برای شما در بر داشته باشد. توصیه ما به شما این است که این ریسک را انجام ندهید و با پیدا کردن دکتر متخصص و مجرب در این امر جراحی زیبایی بینی خود را انجام دهید.

 

بهترین متخصص جراحی زیبایی بینی

در زمان انجام عمل بینی یکی از حیاتی‌ترین و موثرترین عوامل تاثیر گذار انتخاب پزشک با ترجه است که بیماران قبلی نیز از او رضایت زیادی را داشته باشند. در این مورد توصیه ما به شما دکتر رضا وقردوست است که با تجربه بسیار طولانی در حوزه زیبایی، به شما کمک می‌کند تا اعتماد بنفس از دست رفته خود را بازیابید و همچنین از نتیجه‌ی عمل خود رضایت حداکثری را داشته باشید. پس با راه‌های ارتباطی همراه ما باشید و با مشورت گرفتن و انجام آزمایش‌های گوناگون بهترین روش را انتخاب کنید.

 

نتیجه گیری:

ما در این بخش سعی کردیم که به شما برا پیدا کردن دکتر متخصص در حوزه زیبایی کمک کنیم همچنین می‌توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر و آگاهی از انواع مدل‌های عمل زیبایی بقیه مقالات ما را نیز مطالعه کنید و با ثبت نظرات و انتفادات سازنده خود به پیشرفت ما کمک کنید.

ئ در آخر باید باز هم به این نکته توجه کنید که در انجام عمل‌های زیبایی بعد از تصمیم نهایی حتما باید از دکتر متخصص و مجربی کمک بگیرید تا نتیجه مطلوب و مورد پسند شما را در پی داشته باشد.

  Call Now Button